29
Eyl

Edirne Dekoratif Taş Kaplama

Edirne Dekoratif Taş Kaplama

Edirne Dekoratif Taş, dekoratif tuğla, kültür tuğlası, taş kaplama, duvar paneli, ürünleri üretici firması olarak yıllardan gelen tecrübemiz ile en kaliteli ürünleri üretmek için çabalıyoruz. Üretimimiz olan dekoratif tuğla kaplama modelleri uygulama yapılan alanda rustik ve marjinal bir görünüm sağlamaktadır.

Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ve TSE belgeli ürünlerdir. Standartlara uygun üretilen dekoratif kaplama ürünlerimiz sağlınız açısından kalite standratlarına uygun üretilmektedir. Edirne Dekoratif Taş olarak tek gayemiz müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan dolayı ürünlerimize kesinlikle sağlınıza zarar vericek kimyasal madde karıştırmayıp tamamen doğal maddelerden üretiliyor. Dekoratif tuğla, kültür tuğlası, taş panel, tuğla panel, ahşap panel, betpn panel, dış cephe tuğla kaplama, klinker tuğla, el yapımı tuğla modellerimizin fiyatları ve uygulama bilgisi için lütfen uzman ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Edirne Dekoratif Kültür Taşı ve Kültür Taşı Modelleri

Edirne Dekoratif kültür taşı, yapıların şık ve konsept bir görünüm kazanması için kullanılan bir dekorasyon ürünüdür. Doğal taş ile benzer özelliklere sahip Edirne kültür taşı dış cephe ve iç cephenin kaplanmasında kullanılarak duvar dekoru oluşturur. İçeriğinde çimento bulunan kültür taşı, doğal yapısı ile insan sağlığına zararlı etkiler göstermez. Pek çok rengi ve şekli bulunan bu dekoratif taş, geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu yönüyle müşteriye çeşitli seçenekler sunduğu için işletme, kafe, restaurant, mağaza ve ev gibi mekanların duvarlarında sıklıkla tercih edilir.

Edirne Kültür taşı, ismini ait olduğu çevrenin kültüründen alır. Bulunduğu bölgenin kültüründen izler taşıyan kültür taşının görünüşü, ait olduğu bölgeye göre farklılık gösterir. Yapay olarak üretilen kültür taşlarına ise, doğal olanın kültürünün, şeklinin ve yapısının özellikleri yüklenir.

Edirne Kültür taşı; doğal kalker taşları ve kilin, çimento ile karıştırılmasından sonra ısıtılarak elde edilen hidrolik bağlayıcı bir malzemedir. Hidrolik bağlayıcı özellikte olması, su ile karşılaştığında dağılmamasına ve sağlamlığını korumasına yardımcı olur. Bu sebeple dış cephelerde de kullanıldığında zarar görmez.

Edirne Dekoratif Kültür Taşı Modelleri

Son zamanlarda çokça beğenilen bir dekor ürünü olan kültür taşı, içeriğinde çimento kum ve renklendirici bulundurur. Uygulandığı alana, örülmüş bir taş duvar izlenimi veren, farklı doku ve desenlere sahip kültür taşı modelleri vardır. Arzu edilen renk ve şekillerde olan kültür taşı, uygulandığı alanda hem modern hem de rustik tarzlar yaratabilir. Şık bir görünüm hedeflenerek tercih edilen kültür taşı, her konsepte ahenk katmakla kalmayıp farklı kişisel zevklere de hitap eder.

Edirne Dekoratif Kültür Taşı Fiyatları

Her mekana uygulanabilen kültür tuğlası fiyatları, tercih edilen malzemeye ve uygulanacak olan mekanın alanına göre değişiklik gösterir. Hem şık bir alan yaratan hem de ısı ve ses yalıtımı avantajı bulunan kültür taşı tercih edilmeden önce kültür taşı kaplama alanında faaliyet gösteren firmaların dikkatle incelenmesi ve teklif alınması ile doğru fiyat bulunabilir.

Dekoratif kültür taşı modellerimiz için https://dekoratiftastugla.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Uygulanabilir Mekanlar

 • TV ünitesi arkaları doğal taş kaplama,
 • Salon & oturma odası duvarları doğal taş kaplama,
 • Bina girişi & cephe duvarları doğal taş kaplama,
 • Otel girişleri,odaları,duvarları doğal taş kaplama
 • Şömine çevre duvarları doğal taş kaplama,
 • Mutfak duvarları doğal taş kaplama,
 • Yatak odası,çocuk odası,genç odası duvarları doğal taş kaplama,
 • Ofis,iş yeri,çalışma odası duvarları doğal taş kaplama,
 • Bina dış cephe duvarları doğal taş kaplama,
 • Villa iç ve dış duvarları doğal taş kaplama,
 • Bahçe duvarları doğal taş kaplama,
 • İş yeri,showroom,vitrin duvarları doğal taş kaplama
 • Baca duvarları doğal taş kaplama,
 • Süs havuzu kenar duvarları doğal taş kaplama,
 • Apartman dışı cephe,giriş duvarları doğal taş kaplama,
 • Lavabo, WC duvarları doğal taş kaplama,
 • Cafe,restoran,pastane duvarları doğal taş kaplama,
 • Tekstil,giyim mağazaları duvarları doğal taş kaplama,
 • Teras duvarları doğal taş kaplama,
 • İş yeri tabela arkası duvarları doğal taş kaplama,
ve  tüm iç ve dış mekanlarda doğal taş kaplama kullanılabilir.

Bakım & Temizlik

Doğal taşların temizliği ve bakımı çok kolaydır. Sürekli bakıma ihtiyacı yoktur.
Öncelikle doğal taş ilk duvara uygulandığı zaman bir sprey şişe içine su doldurulur, (eğer ortam uygun ise direkt olarak yıkanabilir) sprey ile doğal taşta olan fabrikasyon tozu temizlenir. Eğer yıkanacak ise, bu işlem doğal taş uygulandıktan 2-3 saat içerisinde yapılmalıdır.
Doğal taşların, elektrikli süpürge ile tozu alınabilir,eğer taş uygun ise bez ile silinebilir.(Daha çok eskitme doğal taşlarda bu işlem yapılır.)
Dış mekanlarda doğal taşlar tazyikli su ve fırça yardımı  ile gönül rahatlığı ile yıkayabilirsiniz.

Doğal taşın rutin temizliği yukarıdaki şekilde yapılabilir. Bu işlemi yılda bir kere yapmanız yeterli olacaktır.