29
Eyl

Dekoratif Taş Duvar

Dekoratif Taş Duvar Kaplama Sayan stone taş duvar kaplamları üreticisi, satış ve uygulayıcı firma olarak, 2000 yılından beri bu sektörde hizmet vermekteyiz. Türkiye’ nin en büyük üretici firması olarak tek hedefimi müşterilerimizi memnun etmek ve Türkiye’de dekoratif taş duvar sektöründe öncü firma olmaktır. Dekoratif Taş Kaplamaları ve Fiber Esaslı Dış Cephe Duvar Panelleri İmalatçı Firması Olarak En Kapsamlı Üretici Olduğumuzu iddaa ediyoruz.

Dekoratif Taş Duvar Üretim yapılırken kullanılan hammaddeye göre ürünlerimiz bir çok grubu ayrılmaktadır. Osmanlı ve italyan mimarisinden esinlenerek ürettiğimiz dekoratif kültür tuğlası olarak bilinen ürünlerimiz bir çok model ve renk seçeneği bulundurmaktadır. Doğal taşlardan esinlenerek üretimini yaptığımız dekoratif kültür taşı ürünümüz ise uygulama yapılan mekanlarda şık bir görünüm yaratır. Dekoratif duvar panelleri olarak bilinen ürünlerimiz dokusuna göre dört farklı ürün grubunu ayrılmıştır. Taş görünümlü panel, tuğla panel, ahşap görünümlü panel, brüt beton dokulu paneller olarak farklı renk ve model seçenekleri de bulunmaktadır. Tavanlarınıza estetik bir görünüm kazandırmak için iste dekoratif tavan karoları’nın üretimini yapıyoruz. Aynı zamanda poliüretan mertek ahşap kütük, strafor duvar panelleri, 3d beton panel ürünlerinin de üretim, satış ve uygulama hizmetini sunuyoruz.

Dekoratif Taş m2 Fiyatları; Dekoratif Doğal Taş Dünyası – Fabrika Satış Deposu

 Sancaktepe Depomuza Gelip Yüzlerce Doğaltaş Modellerimizi İnceleyebiliriniz. Dekoratif Doğaltaş Dünya. Patlatma Doğal Taşlar. Hasır Mozaik Doğaltaşlar. Dış Mekan Doğaltaş. İç Mekan Doğaltaş.

Dekoratif kültür tuğlası nedir?

Hali hazırda olan duvara dekor ve son zamanlarda iç mekanlarda ev, kafe, iş yeri gibi pek çok mekanda dekoratif kültür tuğlası kullanılarak oluşturulan ortamın daha otantik ve benzersiz bir mekan olması sağlanmaktadır. Dekoratif taş tuğla ile mekanınıza girdiğinizde kendinizi farklı bir dünyaya girmiş gibi hissedeceksiniz.

Dekoratif Kültür Taşları Nedir?

Doğal taşlar kalıplar halinde kesilerek üretilen ve çimento esaslı olan duvar kaplama malzemesine dekoratif kültür taşları denir. Bu taşlar kaplanacak olan duvara bazen üst üste yığılarak, bazen de yan yana dizilerek dizayn edilmektedir. Dekoratif taş tuğla günümüzde dış alanlarda ya da iç alanlarda duvar dekorasyonu malzemesi olarak kullanılan bir kaplama şeklidir. Dekoratif kültür taşlarının kullanıldığı dış ve iç mekanlar ile oluşturulan ortam daha doğal bir görünüme sahip olur.

Kültür Tuğlası Nedir?

Kültür tuğlası oluşturulan mekanların iç ya da dış dekorlarında kullanılan mimari açıdan çok şık ve doğal görünmesini sağlayan taş yapılarda kullanılan malzemeye denilmektedir. Bu taşlar eski zamanlardan günümüze kadar daima tercih edilen bir dekor malzemesi olarak kullanılmıştır ve kullanılmaya devam edilmektedir.

Dekoratif taş tuğla ile dizayn etmek istediğiniz iç ve de dış mekanlar hem daha otantik, hem daha doğal hem de daha orijinal gözükmektedir. Böylelikle mimari tercihinizle farklılık yaratabilirsiniz. Dekoratif taş tuğla sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Dekoratif Kültür Taşı Fiyatları

Dekoratif kültür taşları su geçirmez ve donmaya karşı dayanıklı taşlardır. Yüksek kaliteli, dayanıklı, solmaz inorganik pigmentler ile yapılmıştır. İklim değişikliklerine karşı dayanıklıdır, dış çevrelerden oluşabilecek etkilere karşı aşınma direnci fazladır. Bu sayelerde daha dayanıklı olduğu için uzun süreli kullanım amaçlı olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Dekoratif kültür taşı fiyatları taşın döşeneceği mekanın metrekaresine kullanılacak olan malzemenin kalitesine göre değişiklikler göstermektedir.

Kültür Tuğlası Fiyatları

Konutlarda, eğlence parklarında, bahçelerde, dış duvar dekorasyonlarında, kafelerde, iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilen kültür tuğlası doğal taşlara göre yüksek yoğunluklu, daha hafif, kolay montajlı, su geçirmez özellikleri ile çoğunlukla tercih edilmektedir. Kültür tuğlası fiyatları tuğlanın kaplanacağı duvarın büyüklüğüne ya da kaplanacak olan tuğlanın kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Dekoratif taş tuğla sitesinden uygun fiyatlı ürünlere sahip olabilirsiniz.