Dekoratif Kültür Tuğlası

Dekoratif Kültür Tuğlası

Kültür Tuğlası üreticisi olarak Sayan Stone markasıyla  2017 yılında kurulan bir fabrika olup kültür tuğlası üretimi ile birlikte tuğla kaplama işlemini yapmaktadır. Sayan Stone, kültür tuğlası üretiminde özel teknikler ile yapılan işlemler bulunmaktadır. Tasarımcılarına ve kullanıcılarına en trend olan görünümü sunmaktadır. Kültür tuğlaları içerisinde rustik tuğla , antik tuğla , eski tuğla , çıkma tuğla , barok tuğla , harman tuğla tuğla kaplama yer almaktadır.

Kültür Tuğlası Nedir?

Pek çok mekanda uygulaması yapılan kültür tuğlaları bir çok özgün renkte üretilmektedir. Özellikle uygulanan alanlara farklı bir hava katmak için  çok farklı renklerde ve tasarımlarda tercih edilebilir.

Günümüzde insanların farklı tasarımlar dikkatini çekmektedir. Özellikle eski yıllarda uygulanan pek çok uygulama en çok tercih edilen konuların başında yer alır. Bu nedenle sayan stone-tuğla-kaplama ürünlerinden kültür tuğlaları yaşam alanlarına farklı bir hava katması için tercih edilmektedir.

Kültür Tuğlaları Nerelerde Kullanılır?

Tuğlalar eski zamanlardan beri yapı malzemeleri arasında çok sık kullanılan ürünlerdir. Eski yıllarda sıklıkla kullanılan bu ürünler çağımızda dekoratif açıdan tercih edilmektedir. İç mekan dekorasyonlarında sayan stone-tuğla-kaplama ürünlerinden kaplama tuğlaları en çok tercih edilen yapı malzemeleri olmaktadır.

Dekoratif tuğla çeşitleri arasında river tuğla , barok tuğla, rustik tuğla , Selçuklu tuğlası ve v benzeri pek çok dekoratif tuğla modelleri yer almaktadır. Bu modellerden istediğinizi seçebilir ve mekanlarınıza şıklık kazandırabilirsiniz. Ayrıca iç mekan tasarımlarının dışında dış mekanlarda da dış cephenin şekillenmesi işlemlerinde kullanılan kültür taşları çimento temellidir. Bunlar dışında boya pigmentleri ve değerli madenler içeriğinde kullanılmaktadır. Hem iç mekanda hem de dış mekanlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz kültür tuğlaları içerisinde ayrıca çimento, kum ve pomza yer almaktadır.

Yapısal bir bütünlük sunan sayan stone Tuğla Kaplamalar günümüzün en popüler dekoratif tasarımları içerisinde yer alıyor. Her açıdan sağladığı gerçekçi etki ile beraber ayrıca kolay bir kullanım olanağı tanımaktadır. Sunmuş olduğu şık ve zarif görüntüsünün yanı sıra ayrıca kolayca temizlenebilir.

Özel teknikler ışığı altında hazırlanmış kalıplar üzerinden ele alınan duvar kaplama çeşitleri, sağlıklı ve güvenli bir kullanım imkanı tanıyor. Bu konuda kültür tuğlası ya da dekoratif tuğla veya taş çeşitleri üzerinden tercih yapabilirsiniz.

Üstelik tüm ürünler çok uygun kültür tuğlası fiyatları üzerinden destekleniyor. Her ihtiyaca uygun spesifik renkler üzerinde seçim yaparken, bütçenize uygun tuğla fiyatları eşliğinde mekanlarınız da trend bir görünüme sahip olabilirsiniz. Alanın boyutlarına, dekoratif tasarımını yapısına ve modeline bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Kültür Tuğlası hakkında bilgi ?

Yapıların dekorlarında kullanım özelliği gösteren ve mimari açıdan da şık bir görünüm elde etmeye fayda sağlayan malzemeye kültür tuğlası adı verilir. Geçmiş yıllardan itibaren pek çok yapı içerisinde kullanım özelliği göstermiş ve kullanılmaya devam edilmektedir. Özellikle de mekan dekorasyonuna dikkat edenlerin tercih ettiği bir malzeme olarak kullanılmaya devam edilmektedir.  Genel olarak Toprak renklerinde bulunan kültür tuğlası, firmamız bünyesinde üretilirken bir çok zengin renk seçeneğine sahip tir. Mekanlarda farklı bir hava katma amacıyla kullanılan ürünler  oldukça şık bir görünüm kazandırır. Geçmişten bugüne her dönem kullanılmasının yanı sıra modern yaşamın getirdiği bazı yapılar farklı uygulamalar ile birlikte inşa edilmektedir. Bu ürünler diğerlerinden farklı olarak  dekorasyon amacı ile kullanılmaktadır. Dış ya da iç cephelerde kullanılma özelliği vardır. İçeriğinde kum, çimento bulunan bir malzemedir. Bu sebepten dolayı dayanıklılığı da oldukça yüksektir.

Kültür Tuğlaları Modernlikle Buluştuğu Adres

Kültür tuğlaları geçmiş dönemlerden bu yana kullanılan yapı malzemeleri arasında yer alan kültür tuğlaları günümüzde de yine popüler hale geldi. Doğal görünümden hoşlanan şehir insanlarının özellikle tercih ettiği ürünler arasında yer almakta ve  çeşitliliği ile de pek çok zevke ayrı ayrı hitap etmektedir.

Mimarinin vazgeçilmezi arasında yerini alan ve iç mekan ve dış mekan döşemeleri için de sıklıkla tercih edilen kültür tuğlaları doğal görünümün modernlikle buluştuğu adres olarak görülüyor. Ürün çeşitliği, renk çeşitliliği açısından bir çok farklı çeşit barındıran ürünler, firmamız tarafından sunulan kaliteli malzeme içerikleri ile de uzun yıllar kalıcılığı devam ediyor.

Sayan stone olarak ürünlerimize dış cephelerde de uzun yıllar garanti vererek kullanıcılarımızın kafalarında ki en bariz soru işaretlerini de giderebilmeyi amaç edinmekteyiz.

Ürünlerimiz geneli hakkında bilgi almak ve tasarımlarınız da Sayan stone kültür tuğlaları ,uygulama , ürün desteği vb konular hakkında deneyimli müşteri temsilcisi arkadaşlarımızdan her türlü sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Kültür Tuğlası Kullanım Alanları

Dekorasyonun vazgeçilmezi haline gelen kültür tuğlaları pek çok farklı renk ve çeşitte sunuluyor. Doku farklılıkları doğal görünümler renk gerçeklikleri ve bir çok tasarıma uygun modellerimizle alanında uzman ekibimiz aracılığı ile yapılan seçimler doğrultusunda mekanlara farklı bir hava katması sağlanıyor. Balkonlar, teraslar, cafe ve restoranlar, şömineler, villalar, hoteller, dış cepheler, odalar ve salon kısımlarında belirlenen bir duvar üzerinde de oldukça şık ve modern bir hava sağlanıyor.

Kullanım alanları açısından zengin bir ürün olan kaplama tuğlaları ürün çeşitliliği nedeniyle her mekanda kullanıma olanak sunuyor. Tüm Türkiye’de mimari tasarımlarınız da sizde Sayan stone kalitesi ile buluşabilir, çözüm ortağınız için projelerinizde ürünlerimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 Kültür Tuğlası Fiyatları 

Kullanım kolaylığı ve doğallık vadeden ürünlerimiz her zevke uygun tasarım olanakları sunuyor. Firmamız aracılığı ile müşteri memnuniyet odaklı hizmet verilmek suretiyle kaliteden taviz verilmemek suretiyle uygun fiyatlara kültür tuğlaları temin etmeniz mümkündür.

Alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla yapılan yönlendirmeler doğrultusunda mekanınıza uygun bir seçim yapmanız kolaylaştırılıyor. Doğadan vazgeçemeyen şehir hayatından sıkılanlara özel bir köşe yapımı için siz de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Her bütceye uygun ürünlerimiz arasından seçim yapabilir, projenize uygun fiyatlar alabilirsiniz.

Tuğla Kaplama Nedir?

Genel olarak yapıların dış cephesinde kullanılan tuğla kaplama , estetik açıdan bir zenginlik kazandırma amacı ile kullanılmaktadır. Dekoratif olarak da şık ve modern bir görüntü elde etmeyi sağlar. Binaların bütününde kullanıldığı gibi kısmen de kullanılabilmektedir. Uzun ömürlü olarak bilinentuğla kaplama , inşaat sektöründe en fazla tercih edilen yapı malzemesi olmasına katkıda bulunmaktadır. Kullanışlı kolay uygulanır olması, hafifliği ve fiyatlarından ötürü sık kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte bu ve buna benzer uygulamaların gelişmesi pratik bir hal almıştır. Renk, boyut ve tip gibi seçeneklerin fazla olmasından dolayı da avantajlar getirmektedir. Yalıtım konusunda da ciddi etkisi bulunan tuğla kaplama , artı bir maliyet olmadan yalıtım sorununu çözmektedir. Renk olarak bir çok çeşide sahip kaplama tuğla, farklı ebat ve şekil seçenekleri de bulunan bir malzemedir. Dış cephede kullanılma oranı daha fazla iken iç mekanda da kullanılmaktadır.

Dekoratif Kültür Taşları

Dekoratif Kültür Taşları
Dekoratif Kültür Taşları

Dekoratif kültür taşları dekorasyon ve mimari görünüm amaçları doğrultusunda kullanılan taş kaplama, iç mekanlar için uygulanmaktadır. Tamamen doğal taşlardan üretildiği gibi farklı renk pigmentlerine sahip olmaktadır. Son derece hafif olan Dekoratif Kültür Taşları için yüzey hazırlıkları yapılmaktadır. Dekorlarda doğallığı korumak isteyenler, Dekoratif Kültür Taşları modellerimizin hepsini resmi sitemizden inceleyebilir, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla en doğru bilgilere kolaylıkla erişilebilmektedir. Bununla birlikte daha doğal bir hava sunulması açısından Taş Kaplamaları tercih edilebilmektedir.

Dekoratif Kültür Taşları Aradığınız taş kaplama dokusuna daha hızlı ulaşabilmenizi sağlamak amacıyla dekoratif taş kaplama ürünlerimizi benzer dokulara göre 5 ayrı grupta topladık. Bu 5 ayrı dekoratif taş grubunda yer alan 28 farklı dokuda birbirinden farklı tam 138 çeşit ürün bulacaksınız. İlgilendiğiniz taş dokusu görseline tıklayarak o ürün hakkında detaylı bilgi ve uygulama görselleri sayfasına erişebilirsiniz.
Dekoratif Kültür TaşıTaş Kaplama m2 Fiyatları – Üreticiden En Uygun Fiyat Garantisi. %100 Orjinal Doğal Görünümlü Yüksek Kaliteli Dekoratif Kültür Taşı Modelleri.

Dekoratif taş, kültür taşıtaş kaplama, duvar taşı olarakta bilinen doğal taş görünümlü duvar kaplama ürünleri uygulama yapılan mekanda doğal ve estetik bir atmoster oluşturmaktadır. Dış cephe taş kaplama ve iç mekan taş kaplama uygulamalarında kullanılabilmektedir. Farklı model ve renk seçenekleri ile dekoratif kültür taşları duvarlarınızı şekillendiriyor.