Dekoratif Tuğla

Dekoratif Taş Tuğla

Kültür tuğlası kalite hizmet anlayışıyla tuğlası çözümleri sunuyor. En iyi fiyatlar ve hizmet kalitesiyle sizlere yardımcı olmak için burada. Doğal dokulara sahip olan dekoratif taş tuğla dekoru yapılacak alanlarda duvar süslemesi malzemesi olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Kil, çimento ve ithal haslık pigmentlerinin bir araya gelmesiyle oluşturulan hafif dekoratif tuğlalardır.

Kültür taş tuğla aşınmalara karşı dayanıklı olması, kuruma ve büzülme yapmaması, çeşitli iklim değişikliklerine karşı dayanıklı olması, yüksek kalitesi, kalıcı solmaz inorganik pigmentler içermesi, hafifliği sayesinde pek çok kişi tarafından tercihte ilk sırada yer almaktadır. Kullanılacak olan kültür tuğlası malzemesinin kalitesine, döşenecek olan mekanın duvarının büyüklüğüne ve döşenecek olan dekoratif kültür tuğlası sıklığı ile değişebilen miktarına göre fiyatları çeşitlilik göstermektedir.

Dekoratif Kültür Taşı Fiyatları

Dekoratif kültür taşları su geçirmez ve donmaya karşı dayanıklı taşlardır. Yüksek kaliteli, dayanıklı, solmaz inorganik pigmentler ile yapılmıştır. İklim değişikliklerine karşı dayanıklıdır, dış çevrelerden oluşabilecek etkilere karşı aşınma direnci fazladır. Bu sayelerde daha dayanıklı olduğu için uzun süreli kullanım amaçlı olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Dekoratif kültür taşı fiyatları taşın döşeneceği mekanın metrekaresine kullanılacak olan malzemenin kalitesine göre değişiklikler göstermektedir.

Kültür Tuğlası Fiyatları

Konutlarda, eğlence parklarında, bahçelerde, dış duvar dekorasyonlarında, kafelerde, iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilen kültür tuğlası doğal taşlara göre yüksek yoğunluklu, daha hafif, kolay montajlı, su geçirmez özellikleri ile çoğunlukla tercih edilmektedir. Kültür tuğlası fiyatları tuğlanın kaplanacağı duvarın büyüklüğüne ya da kaplanacak olan tuğlanın kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Dekoratif taş tuğla sitesinden uygun fiyatlı ürünlere sahip olabilirsiniz.

Dekoratif Tuğla

Dekoratif Tuğla duvar kaplama ürünü; farklı formlarda tuğla duvar görünümleri ile duvarlarınızın tarihi bir görünüm sağlamasının yanı sıra, diğer duvar kaplama ürünleri gibi uygulama yapılmış alanı dış etkilerden korur, ısı yalıtımı sağlar. Tuğla kaplama fiyatları ürünün boyutuna ve dokusuna göre farklılık göstermektedir.  Duvar kaplama fiyatları için diğer ürün kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dekoratif Tuğla

Kültür Tuğlası

Dekoratif  Taş

Dekoratif  Kültür Taşı