Dekoratif Kültür Taşları

Dekoratif Kültür Taşları

Dekoratif Kültür Taşları
Dekoratif Kültür Taşları

Dekoratif kültür taşları dekorasyon ve mimari görünüm amaçları doğrultusunda kullanılan taş kaplama, iç mekanlar için uygulanmaktadır. Tamamen doğal taşlardan üretildiği gibi farklı renk pigmentlerine sahip olmaktadır. Son derece hafif olan Dekoratif Kültür Taşları için yüzey hazırlıkları yapılmaktadır. Dekorlarda doğallığı korumak isteyenler, Dekoratif Kültür Taşları modellerimizin hepsini resmi sitemizden inceleyebilir, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla en doğru bilgilere kolaylıkla erişilebilmektedir. Bununla birlikte daha doğal bir hava sunulması açısından Taş Kaplamalarıtercih edilebilmektedir.

Dekoratif  Taş Kaplama

Biraz meşakkatli olan Dekoratif taş kaplama beceri isteyen bir uygulama olarak görülmektedir. Tek tek duvara yapıştırma esnasında mermer silikonu veya toz yapıştırıcılar kullanılmaktadır. Renk tonlarına ve desen devamına dikkat edilmektedir. Diğer duvar kaplama ürünlerine göre daha hafif olan tuğla kaplama ve taş kaplama ürünlerimiz duvarlardaki ağırlığa fazla etki etmemektedir.

Taş Kaplama Özellikleri

Kullanım alanı olarak çeşitliliğe sahip olan Dekoratif Kültür Taşları günümüzde dış cephelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Bulunduğu ortama başka bir boyut kazandıran taş kaplama ev dekorasyonunda önemli bir konuma sahip olmaktadır. Suya karşı dayanıklı olmasının yanı sıra parçalanma ve kopma gibi durumlar yaşanmamaktadır. Birbirinden farklı özel taşlardan tasarlanan taş kaplama kişilerin zevklerine uygun şekilde boyanmaktadır. Darbelere karşı üstün bir başarı gösteren taş kaplamanın uygulaması son derece basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yangın riskine karşı dayanıklı olan tuğla kaplama üretim malzemesinden ötürü yangını tutmamaktadır. Estetik açıdan mekana katacağı zenginlikler düşünüldüğünde, taş kaplamanın neden tercih edildiği anlaşılmaktadır. Basit ve düz duvarlardan sıkılanlar, taş kaplama tercihinde bulunmaktadır.

Taş Duvar Kaplama Avantajları

Taş Duvar Kaplamaları ürünlerinden olan, uygun maliyetli olan Dekoratif Kültür Taşları  modern bir görüntü sunmaktadır. Kullanılacağı mekana uygun bir şekilde seçildiğinden, atmosferin daha sıcak olmasını sağlamaktadır. Sadece kirişler ve kolon bile kaplanarak modern bir görüntü yakalanabilmektedir. Ağır malzemelerin kopma sorunu nedeniyle,
taş kaplama daha fazla tercih edilmektedir. Uygulanacak olan ölçülerine göre kesme, yapıştırma ve vidalama yapılmaktadır. Çevresel faktörlere uygun şekilde tercih edilen tuğla kaplama konutlara değer katmaktadır. Eskinin modernize edilmesi, birçok kişi tarafından beğeni toplamaktadır. Herkesin evinde görmeyi arzuladığı taş kaplama, uzun yıllar popülaritesini korumaktadır. Şık ve farklı ortamların oluşturulması, taş kaplama kullanımı ile gerçekleştirilmektedir. Duvarın herhangi bir bölümüne uygulanabileceği gibi tamamına da uygulanabilmektedir. Kendine özgün yapısı sayesinde, mekanlar farklı ortamlara dönüşmektedir

Dekoratif taşın avantajları

Her tür yapay taş bu nitelikleri birleştirir:

  • erişilebilirlik, nispeten ucuz kaplama malzemesi;
  • döşeme basitliği;
  • bakım konusunda iddiasızlık;
  • küf, ateşe karşı direnç;
  • dayanıklılık (üreticiler en az 10 yıl garanti verir);
  • etkileyici bir renk ve doku yelpazesi.

Taş alçı, kil, kumdan yapılmışsa, bu listeye çevre dostu, hipoalerjeniteyi de ekleyin.

Kültür Tuğlası

Kültür Tuğlası Doğal Dokulara Sahip kültür taşları ve Kültür Tuğlası olarak da bilinen Yapay Kültürlü Taş, yüksek stilde bir duvar süsleme malzemesidir. El ile kil, çimento ve ithal haslık pigmentlerinden yapılmıştır. Doğal taşlarla karşılaştırıldığında yapay kültürlü taş, yüksek yoğunluklu, düşük özgül ağırlıklı, hafif, montajı kolay, su geçirmez, renkli, UV ışınlarına dayanıklı Özelliğe Sahiptirler, Güneş Işığına ve Çevre Hava Koşullarına Dayanımlıdır, Yukarıdaki özellikler, bahçelerde, villalarda, kulüplerde, eğlence parklarında, konutlarda, golf sahasında ve diğer binalarda hem iç hem de dış duvar dekorasyonunda yaygın olarak kullanılmasını sağlar.

İnsan yapımı kültürel taşlar, çeşitli kültürel çağrışımları ve doğal stilleri gösterir, böylece çekici ve pratik duruma ulaşmak için insanların estetik zevkin tadını çıkarırken doğaya geri dönme ve Doğallığın Duvarlara Kattığı Eşsiz Güzelliği Sunmak Konusunda Mimari Destek Sağlar .Bu nedenle Dekorasyon Uygulamalarında Ve Tasarımlarda Ön Plana Çıkan Ürün Olma Özelliğini Her Geçen Gün artırmaktadır

Dekoratif Kültür Taşları

Dekoratif kültür taşları dekorasyon ve mimari görünüm amaçları doğrultusunda kullanılan taş kaplama, iç mekanlar için uygulanmaktadır. Tamamen doğal taşlardan üretildiği gibi farklı renk pigmentlerine sahip olmaktadır. Son derece hafif olan Dekoratif Kültür Taşları için yüzey hazırlıkları yapılmaktadır. Dekorlarda doğallığı korumak isteyenler, Dekoratif Kültür Taşları modellerimizin hepsini resmi sitemizden inceleyebilir, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla en doğru bilgilere kolaylıkla erişilebilmektedir. Bununla birlikte daha doğal bir hava sunulması açısından Taş Kaplamaları tercih edilebilmektedir.

Dekoratif Kültür Taşları Aradığınız taş kaplama dokusuna daha hızlı ulaşabilmenizi sağlamak amacıyla dekoratif taş kaplama ürünlerimizi benzer dokulara göre 5 ayrı grupta topladık. Bu 5 ayrı dekoratif taş grubunda yer alan 28 farklı dokuda birbirinden farklı tam 138 çeşit ürün bulacaksınız. İlgilendiğiniz taş dokusu görseline tıklayarak o ürün hakkında detaylı bilgi ve uygulama görselleri sayfasına erişebilirsiniz.
Dekoratif Kültür Taşı, Taş Kaplama m2 Fiyatları – Üreticiden En Uygun Fiyat Garantisi. %100 Orjinal Doğal Görünümlü Yüksek Kaliteli Dekoratif Kültür Taşı Modelleri.

Dekoratif taşları, kültür taşı, taş kaplama, duvar taşı olarakta bilinen doğal taş görünümlü duvar kaplama ürünleri uygulama yapılan mekanda doğal ve estetik bir atmoster oluşturmaktadır. Dış cephe taş kaplama ve iç mekan taş kaplama uygulamalarında kullanılabilmektedir. Farklı model ve renk seçenekleri ile dekoratif kültür taşları duvarlarınızı şekillendiriyor.

Dekoratif Kültür Tuğlası

Duvar kaplama modelleri arasında doğal şık güzel bir kaplama yöntemi olan dekoratif kültür tuğlası ile evleriniz daha şık, daha doğal ve daha albenili…
Duvar kaplama modelleri arasında doğal şık güzel bir kaplama yöntemi olan dekoratif kültür tuğlası ile evleriniz daha şık, daha doğal ve daha albenili görünmektedir. Duvarlarınızda dekoratif kültür tuğlası kullanarak eşsiz dokunuşlar yapıp hem siz hem de gelen misafirleriniz otantik bir ortama girmiş gibi hissedebilirsiniz. Yeni ev yaptıranlar ya da evinin demode olmuş dekorundan sıkılanlar için kaçırılmayacak bir dekor malzemesidir.