Kültür Taşı

Dekoratif Kültür Taşları Özellikleri Nelerdir?

Doğal taşlara göre çok hafif olduğu için daha çok tercih edilen dekoratif kültür taşları ile duvarlarınıza yük bindirmeden daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Pek çok renk ve şekil seçeneği ile birbirinden güzel rengarenk duvarlara sahip olabilmek mümkün. Dekoratif kültür taşları hem mekanın güzel görünmesine hem de aynı zamanda kullanılmış olan duvarın yalıtımını yaparak daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Kültür Taşı Özellikleri Nelerdir?

İçinde bulunan ponza taşı sayesinde kültür taşı ile döşenen duvarlar ses ve ısı yalıtımı açısından oldukça kullanışlı olmaktadır. Kültür tuğlası yanıcı ve parlayıcı bir özellikte değildir.  Bu sayede oluşabilecek yangın esnasında yangının çabuk oluşup sıçramasını önlemede çok fayda sağlar. Ham maddeleri içinde bulunan çimento ile dayanıklı ve çok sağlam olması nedeniyle uzun yıllar kullanıldığından dolayı oldukça tercih edilmektedir.

Hem evlerde hem de iş yerlerinde iç ve dış mekan dekorasyonu için Dekoratif taş tuğla sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dekoratif Kültür Taş Özellikleri Nelerdir?

Hem doğal hem de modern görünümü ile dekoratif kültür tuğlası hiçbir zaman modasını kaybetmeden duvar kaplaması çeşitleri arasında en ön sıralarda yer almaktadır.

Hem doğal hem de modern görünümü ile dekoratif kültür taşı hiçbir zaman modasını kaybetmeden duvar kaplaması çeşitleri arasında en ön sıralarda yer almaktadır. Yanıcı ve parlayıcı özelliği olmadığı için ister dış mekanlarda ister dış mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilecek bir malzemedir.

Dekoratif taş  sayesinde dizaynı yapılmış duvarlar hem sağlam hem de şık ve otantik bir görünüme sahip olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Sizlerde Dekoratif taş tuğla adresini ziyaret edip istediğiniz ürünleri seçebilirsiniz.

Dekoratif Taş Sayan

Her ürünün çeşitli kullanma şekli olduğu gibi dekoratif taşlarında çeşitli örülme şekilleri vardır. Taşların yan kısımlarının üst üste oturtulması, geniş yüzeyin görülmesini sağlayan dizgiye düz kılıç örgü dizisi denir. Dekoratif taşlar düz kılıç örgü dizisiyle uygulandığı zaman daha şık ve modern bir görünüm sağlanır.

Uygulama farklılığı nedeniyle daha şık bir görüntüye sahip olan Sayan Stone ürünleri farklı renk seçenekleri, farklı doku örnekleriyle değişik ürün görselliğine sahip olmasıyla yapılarınıza ve mekânlarınıza zevkli bir hava katacaktır.

Dekoratif Doğal Taş

Milyonlarca yıl boyunca, bir kömür yığını bir kralın tacı yada hayatınızın bir parçası için uygun ve kaliteli bir hediyeye dönüştürülür. Benzer şekilde, saatlerce süren döküm, renklendirme ve el işlemesi sonrasında, bir Portland Çimento parçası, evinize uygun bir sanat eserine dönüştürülür. Kısacası, hem elmas hem de Tuğla Yapı Market ürünleri, esasen mütevazi ve doğal güzellikler ve değer yaratmalarına dönüştürülmüş malzemelerdir.

Sıra Dışı Tasarımlar İle Yaşam Alanınıza Değer Katıyoruz…